| سه شنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۸ | Tuesday, November 19, 2019
در کارگاه های آموزشی و دانش افزایی

در مرحله اول از کارگاه های آموزشی و دانش افزایی اعضای محترم هیئت مدیره، مدیران عامل و سایر مدیران ارشد شرکت های پذیرفته شده در فرابورس ایران ۱۶ ناشر حضور فعالی داشتند که از این میان مدیران محترم شرکت های بهمن لیزینگ، آ س پ ، تجارت الکتریک پارسیان کیش و مهندسی و ساختمان راه آهن حضور فعال تری نسبت به سایر ناشران فرابورسی داشته اند.

شناسه خبر: ۲۷۲۵۴

جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۲:۱۲:۰۵

mainNewsIcon بازار سهام -

به گزارش بورس آنلاین به نقل از روابط عمومی مرکز مالی ایران در مرحله اول از کارگاه های آموزشی و دانش افزایی اعضای محترم هیئت مدیره، مدیران عامل و سایر مدیران ارشد شرکت های پذیرفته شده در فرابورس ایران 16 ناشر حضور فعالی داشتند که از این میان مدیران محترم  شرکت های بهمن لیزینگ، آ س پ ، تجارت الکتریک پارسیان کیش و مهندسی و ساختمان راه آهن حضور فعال تری نسبت به سایر ناشران فرابورسی داشته اند.

   نکته قابل توجه آن است که عزیزانی که در مرحله اول و دوم از این کارگاه های آموزشی در سال 1397 حضور داشته اند می توانند در مرحله سوم از این دوره ها که اولین مرحله در سال 1398 می باشد، تقاضای حضور در این دوره ها را به مرکز مالی ایران اعلام نمایند. این عزیزان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 66724343 و 66724545 تماس حاصل فرمایند. در پایان این دوره ها به مدیران محترم حاضردر این دوره ها گواهی بهره مندی ازدوره های ویژه مدیران اعطاء خواهد شد. لازم به ذکر می باشد مرکز مالی ایران مجری برگزاری دوره های آموزشی ویژه مدیران شرکت های پذیرفته شده درفرابورس ایران می باشد.

دیدگاه ها و نظرات :
captcha
ارسال
سینا تریدر
شرکت نوآوران امین
سمگا
یزدتایر