| سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ | Tuesday, September 17, 2019
مدیرعامل شرکت آسا سرمایه پیش‌بینی کرد:

نمایشگاه بورس، بانک و بیمه تهران در شرایطی برگزار می‌شود که وضعیت عمومی بازار مثبت و بیشتر سهام‌داران سال سودآوری را پشت‌سر گذاشته‌اند و به همین دلیل احتمال استقبال از نمایشگاه توسط فعالان حقیقی بازار و افراد علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری بیش از گذشته است.

شناسه خبر: ۲۶۱۷۳

سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۱:۵۶

mainNewsIcon بازار سهام -

به گزارش بورس آنلاین، نمایشگاه بورس، بانک و بیمه تهران در شرایطی برگزار می‌شود که وضعیت عمومی بازار مثبت و بیشتر سهام‌داران سال سودآوری را پشت‌سر گذاشته‌اند و به همین دلیل احتمال استقبال از نمایشگاه توسط فعالان حقیقی بازار و افراد علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری بیش از گذشته است.
شهاب موسوی،‌ مدیرعامل شرکت آسا سرمایه  با بیان اینکه فاینکس 2019 به عنوان بزرگترین گردهمایی سالانه فعالان بازار سرمایه و مالی کشور مطرح است، افزود: مساله بنیادی‌تر و اساسی‌تر مطرح این است که بازار سرمایه ایران در سال جدید کدام ابزارها، خدمات، ساختارها و روش‌های جدیدی را برای سرمایه‌گذاری کم‌ریسک‌تر و ساده‌تر برای بهره‌مندی فعالان بازار تدارک دیده است. موضوعی که سالهاست به قدر کافی به آن توجه نشده و باوجود رشد پرشتاب تعداد شرکت‌های بورسی، حجم معاملات، تعداد سرمایه‌گذاران و انواع شاخص‌های کمی دیگر، توسعه به مفهوم پوست‌اندازی بورس با شیب بسیار کمتری در حال انجام است.
مدیرعامل شرکت آسا سرمایه بیان کرد: «واگرایی» مفهومی است که تحلیلگران تکنیکال برای توصیف بالا رفتن قیمت بدون پشتوانه جدی تقاضا از آن استفاده می‌کنند و بازار سرمایه ایران با تمام رشدها و قله‌های فتح شده آن در سال‌های اخیر، درگیر واگرایی نسبتا عمیقی ، میان رشد کمی و توسعه کیفی شده است.
این کارشناس بازارسرمایه و فعال بازار مالی با اشاره به اینکه نمایشگاه بورس، بانک و بیمه تهران در شرایطی برگزار می‌شود که وضعیت عمومی بازار مثبت و بیشتر سهام‌داران سال سودآوری را پشت‌سر گذاشته‌اند و به همین دلیل احتمال استقبال از نمایشگاه توسط فعالان حقیقی بازار و افراد علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری بیش از گذشته است، افزود: مهم‌ترین کارکرد فاینکس 2019 برای ساختار بازار مالی کشور، درک صحیح نهادها و مسئولان بازار سرمایه است و کشف نگاهی جامع‌ نسبت به توان و پتانسیل‌ بورس در ایران، مسئله بسیار مهمی است که طی دو دهه اخیر در بسیاری موارد به آن کم توجهی جدی شده است.

دیدگاه ها و نظرات :
captcha
ارسال
سینا تریدر
شرکت نوآوران امین
سمگا
یزدتایر